Hakkımızda

Türkiye’de alanında öncü firmalara 20 yılı aşkın bir süredir Kaynak Makinaları, Robot sistemleri ve Otomasyon alanlarında servis ve eğitim hizmetleri vererek ve yeni teknolojileri takip ederek sürekli olarak geliştirdiğimiz uzmanlığımızı; Eylül 2018 tarihi itibarıyla kendi firmamız Ferro Kaynak bünyesinde daha da güçlenerek yürütmekteyiz.

Ferro Kaynak olarak, satış ve servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimizi aynı zamanda proje, danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle desteklemekteyiz.

DINSE GmbH firması ile yapılan partnerlik anlaşması sayesinde, kaynak proseslerini bilmemizin getirdiği avantajlarla, kaynak ekipmanlarının satışını doğru işe doğru ürün yaklaşımıyla yürütmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan sarf malzeme ve yedek parçaları stoklu olarak çalışarak; daha hızlı teslim süreleri ile müşterilerimizin stok maliyetlerini en aza indirgemeyi hedeflemekteyiz.

Türkiye’de faaliyet gösteren ve alanında öncü referans firmalarımızla yapılan yıllık servis ve bakım anlaşmalarının yanı sıra; kaynak ekipmanlarının satışıyla her geçen gün sektörde büyüyen bir firma olma misyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

Başarı ve katma değer için birlikte büyüyoruz.